poniedziałek, 11 lutego 2013

Czego Ty chcesz?


Większość ludzi nie wie, czego naprawdę chce. Większość ludzi nie ma nawet odwagi marzyć, bo nie widzą możliwości, by ich marzenia się spełniły.

A gdyby wszystko było możliwe - właśnie tak, od teraz - kim chciałbyś być? Co chciałbyś robić? Z mim dzieliłbyś życie?

Może się okazać, że w zasadzie, już spełniły się Twoje marzenia, bo nie potrzebujesz "zdobywać świata"; ważna jest dla Ciebie rodzina i poczucie bezpieczeństwa, które już masz. To bardzo pozytywne wnioski i naprawdę cieszę się, że choćby i tylko podświadomie, to jednak zawsze podążałeś za tym, co jest w harmonii z Twoim sercem.

Ale może się też okazać, że jesteś w przysłowiowej "czarnej d***e", bo Twoje obecne życie jest diametralnie inne od tego wymarzonego...

Gdy kilka lat temu sama zdałam sobie z tego sprawę, był to dla mnie bardzo trudny moment. Daruję Wam całą długa historię i powiem tylko, że postanowiłam jednak wkroczyć na drogę marzeń. Tak, było piekielnie trudno, czasem nadal jest stromo pod górę, ale mogę z całą pewnością powiedzieć: to była być może najlepsza decyzja w moim życiu:)


 pozytywne myślenie; psychologia pozytywna; endorfiny; endorfina; inspiracje; motywacja; neurolingwistyka; NLP; podświadomość; prawo przyciągania; rozwój osobisty; techniki motywacyjne; motywujące teksty; inspirujące teksty; myśl pozytywnie; afirmacja; cytaty; sentencje; złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać