poniedziałek, 11 lutego 2013

Nie zaprzeczaj samemu sobie


Jeżeli chcesz coś do siebie przyciągnąć, bądź czujny - ważne jest nie tylko to, co myślisz, ale również to, co robisz! Nie zaprzeczaj samemu sobie!

Jeżeli marzysz o idealnej pracy i chcesz ją do siebie przyciągnąć, to po co odpowiadasz na niesatysfakcjonujące oferty? Z jednej strony wysyłasz sygnał: "chcę spełnienia i szczęścia i pieniędzy na idealnym stanowisku", ale Twoje czyny mówią: "boję się, że marzenie się nie zrealizuje, więc lepiej zabezpieczyć się czymś gorszym".

Rybka, albo pipka! Wóz, albo przewóz! Nie ma nic pośrodku. Prawo przyciągania jest nieomylne i działa zawsze - tak jak grawitacja. Nigdy nie widziałeś unoszącej się nad ziemią kozy, bo grawitacja "przeoczyła" postawienie jej na ziemi. Prawo przyciągania też niczego nie przeoczy. Trzymaj się swojego marzenia, bądź w harmonii z nim, rób to, co sprawia Ci przyjemność - i bądź pewny, że właśnie w tej chwili pędzi to Ciebie to, czego pragniesz.

Jeżeli szukasz idealnego partnera, po co umawiasz się z tymi, którzy Ci nie pasują. Tylko bez wymówek!:) Kiedy pozwalamy sobie uwierzyć, że taki się znajdzie, jesteśmy spokojni i pewni swego. Nie obchodzą nas "substytuty". Kiedy ten właściwy "ktoś" się pojawi, będziemy wiedzieć, że to "to" - czas zatrzyma się w miejscu, wszystko będzie się zdawało nam sprzyjać, będziemy czuć się cudownie. Spotykasz kogoś i nie masz tych odczuć? - odpuść sobie, bo gdy poświęcasz uwagę tym, którzy Ci nie do końca odpowiadają, to tak, jakbyś mówił do Wszechświata: "nie wierzę, że znajdzie się ktoś idealny". A co Wszechświat na to? "Ok, Ty tu rządzisz, ja się jak zwykle dostosuję do Twoich myśli."


 pozytywne myślenie; psychologia pozytywna; endorfiny; endorfina; inspiracje; motywacja; neurolingwistyka; NLP; podświadomość; prawo przyciągania; rozwój osobisty; techniki motywacyjne; motywujące teksty; inspirujące teksty; myśl pozytywnie; afirmacja; cytaty; sentencje; złote myśli

2 komentarze:

  1. Bez oczyszczenia wdrukowań i przekonań nie ma szans by prawo przyciagania się udało, bo to jak kazać energii przebijać się przez zamknięte drzwi. Musi być przepływ;-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Osobiście preferuję metodę małych kroków - w końcu kropla drąży kamień. Może nie od razu popłynie przez nas strumień pozytywu, ale pozytywne myśli są niezwykle silnie przyciągające:)

    OdpowiedzUsuń

Może Ci się spodobać