niedziela, 24 marca 2013

Co złego, to nie ja


Śmieszy mnie, gdy ktoś mówi, że nie ma sprawiedliwości na świecie. Chyba trzeba nie chcieć jej widzieć.

Wszytko, co Cię otacza i kim jesteś, przyciągnąłeś do swojego życia. Jeżeli karmisz się miłością i radością, Twój świat będzie piękny, a Ty będziesz mógł cieszyć się nim, pozostając w zdrowiu. Jeżeli narzekasz i oszukujesz, żyjesz w stresie, nie szanując swojego organizmu, czemu się dziwisz, że zachorowałeś, dzieci są nieposłuszne, a jadąc do pracy, stoisz w korku?

Oczywiście, najłatwiej powiedzieć, że to nie moja, to ich wina; to przez nią czy przez niego! Jeżeli naprawdę zrobili coś złego, bądź pewny, że co posieli, to zbiorą. Ale że zrobili to Tobie, jest Twoją zasługą.

I choć dla tych, którzy dopiero zaczęli świadomą przygodę z Prawem przyciągania, to wszystko może wydawać się dołujące, to wbrew pozorom, właśnie przeczytaliście jedną z najlepszych wiadomości w życiu. Bo jeżeli tylko Ty jeden jesteś odpowiedzialny za swój los, to znaczy, że nikt Ci nie podskoczy:) Możesz być zdrowy, bogaty i szczęśliwy. Sam wybierasz.


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać