piątek, 1 marca 2013

Idź spać!


Może Ty też miałeś taki moment, gdy było Ci bardzo źle, mimo, że pracowałeś nad sobą, działałeś z zaangażowaniem i realizowałeś marzenia. Nic się nie udaje, nic nie cieszy i brakuje entuzjazmu; zaczynasz sądzić, że Prawo przyciągania nie działa, a przynajmniej nie działa w Twoim przypadku.

Jaka jest diagnoza? Jesteś przemęczony. Odetchnij z ulgą - nie zbłądziłeś, Wszechświat nie zmienił reguł gry - po prostu potrzebujesz się zresetować.

Co rusz zauważam to u siebie albo u innych "niespokojnych duchów". Najpierw łapiemy wiatr w żagle i sru! na otwarte morze. Żeglujemy bez wytchnienia, totalnie pochłonięci naszymi pasjami, aż nagle bach! - brak paliwa:)

Gdy dopada mnie coś takiego, wiem, że najlepiej nie robić nic - naprawdę nic. Nie reanimuję się komediami ani motywacyjnymi tekstami, po prostu idę spać. Czasem śpię po dwanaście godzin - widać, tak potrzebuje mój organizm. W sumie nic w tym dziwnego, jeżeli zazwyczaj sypiam po pięć godzin i pracuję na sto pięćdziesiąt procent:) Gdy już odpocznę, z nową radością wracam do swoich zajęć. Gdy więc dopadnie Cię niezidentyfikowana zamuła - idź spać!:)


 pozytywne myślenie; psychologia pozytywna; endorfiny; endorfina; inspiracje; motywacja; neurolingwistyka; NLP; podświadomość; prawo przyciągania; rozwój osobisty; techniki motywacyjne; motywujące teksty; inspirujące teksty; myśl pozytywnie; afirmacja; cytaty; sentencje; złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać