piątek, 15 marca 2013

Wielkich sukcesów nie osiąga się w pojedynkę


Wielkich sukcesów nie osiąga się w pojedynkę. Czytałam i czytam o tym w różnych książkach z dziedziny ekonomi, psychologii i neurolingwistyki. Uczę się tej zasady. Uczę się ją rozumieć i akceptować, ponieważ - jak wspominałam w poprzednim poście - wyrosłam na "Zosię - samosię".

Powili przyjęłam już do wiadomości, że w tej regule nie chodzi tylko o ograniczenia czasowe czy fizyczne (w końcu nikt nie jest w stanie perfekcyjnie zajmować się public relations, finansami i jeszcze być dyrektorem artystycznym). W tej regule chodzi głównie o wiedzę, umiejętności i potencjał, które każdy z nas ma inne - wyjątkowe, i które dopiero w zestawieniu z potencjałami otaczających nas ludzi, pozwalają stworzyć coś wspaniałego. W końcu jedni będą lepszymi projektantami, inni lepszymi wykonawcami. Jedni będą mieli bardziej kreatywne pomysły, inni lepiej poprowadzą inwestycję, itd.

Potrzebujemy się dopełniać, i dlatego warto pytać, szukać, łączyć siły.


 pozytywne myślenie; psychologia pozytywna; endorfiny; endorfina; inspiracje; motywacja; neurolingwistyka; NLP; podświadomość; prawo przyciągania; rozwój osobisty; techniki motywacyjne; motywujące teksty; inspirujące teksty; myśl pozytywnie; afirmacja; cytaty; sentencje; złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać