wtorek, 19 marca 2013

Wytrwałość


Napoleon Hill spędził wiele długich lat na studiowaniu biografii najwybitniejszych ludzi na świecie, ludzi, którzy osiągnęli wymierny sukces w swoich dziedzinach. Studiował owe historie, by odnaleźć i opisać uniwersalny klucz do takiego właśnie sukcesu.

Jak się okazywało, wszystkie te postacie łączyła jedna, potężna cecha - WYTRWAŁOŚĆ.

Wielcy wynalazcy nie od razu wpadali na swoje przełomowe odkrycia. Wykonywali setki, a czasem i tysiące prób, zanim to się stało. Miliarderzy miewali poważne potknięcia finansowe, mimo to nie poddawali się. Wybitni sportowcy często w początkach swojej kariery byli znacznie gorsi od współzawodników.Większość wybitnych osobistości nie była wcale lepsza od innych - ona po prostu nie odpuszczała do końca. Tylko jedna cecha diametralnie różni zwycięzców od przegranych - WYTRWAŁOŚĆ.


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać