wtorek, 23 kwietnia 2013

Kocham cię Uwielbiam Louise Hay, bo w swoich książkach i programach zajmuje się najdelikatniejszymi aspektami ludzkiej duszy. Jedno z jej ćwiczeń (już niemal legendarne "ćwieczenie z lustrem") polega na tym, by przyjrzeć się dokładnie swojemu odbiciu i powiedzieć sobie NA GŁOS: "kocham cię".

Dziś wydaje mi się to proste, ale dobrze pamiętam, że kiedyś nie przechodziło mi to przez gardło. Poryczałam się kilka razy, próbując to zrobić.

Niektórzy zaczynają dzień od tego ćwiczenia i sądzę, że to naprawdę świetny pomysł. Spójrzmy na siebie, zobaczymy w sobie człowieka - niedoskonałego, ale też niepowtarzalnego; drugi taki nigdy się nie narodzi. Kochajmy siebie samych, bo jesteśmy swoim największym skarbem; jesteśmy wspaniali i wartościowi. Jesteśmy potrzebni światu. Jesteśmy kochani.


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać