poniedziałek, 27 maja 2013

Słońce świeci zawsze

Radość życia, szczęście, zdolność tworzenia - to wszystko jest w nas. Jest w nas zawsze, nawet, gdy oczy mamy przysłonięte problemami.

Z radością życia i poczuciem szczęścia, jest jak z niebem zasnutym chmurami. Gdy spojrzysz w górę, widzisz tylko ciężkie, bure kolory. Leje deszcz, przechodzi burza. Ale prawda jest taka, że chmury są tylko na pewnej wysokości. Ponad tą wysokością wciąż świeci słońce. Zawsze tam było, zawsze jest i zawsze będzie.

Lubię przykład samolotu, który wzbija się w niebo zaciągnięte szarością. Gdy osiągnie właściwy pułap, wyłania się z niej, jest ponad nią. Pilot jest wolny i widzi ostre słońce.

Każdy problem jest chmurą. Każda chmura tworzy się i znika. Tylko słońce jest permanentne. Świeci zawsze. Świeci nawet w nocy. To, że go wtedy nie widzisz, nie znaczy, że zgasło, znaczy tylko, że go nie widzisz.pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać