czwartek, 13 czerwca 2013

Jesteś potrzebna


Nie ważne, na jakim etapie rozwoju i swojego życia teraz jesteś. Kochaj siebie! Dbaj o siebie! Drugiej takiej z pewnością nie ma na świecie! Masz tu wiele ważnych ról do odegrania i jeszcze nie jednej osobie możesz pomóc - może właśnie dzięki takiej sytuacji, z jaką się obecnie borykasz.

Ja parę razy w życiu dostałam w kość. Rzadko o tym mówię, bo naprawdę skupiam się na dobrych rzeczach, ale często dziękuję za te trudne doświadczenia. Są bezcenne, bo pogłębiły moje zrozumienie dla ludzi, którzy mają podobne przeszkody do pokonania. Wiem, że dzięki temu mogę im pomóc.

Życie chce dla nas wszystkiego, co najlepsze, a najczyściej wszystkiego o wiele lepszego, niż mamy śmiałość przypuszczać. Twoja obecna sytuacja na pewno stanie się dla Ciebie wspaniałym doświadczeniem. Wierzę, że gdy tylko zechcesz, wkrótce zrozumiesz, dlaczego.


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać