środa, 19 czerwca 2013

Nie naprawisz przeszłościNie wiem, jakie masz przekonania na ten temat, ale ja konsekwentnie trzymam się jednego: nie naprawisz przeszłości. Nie możesz jej naprawić, bo już jej nie ma. Nie da się naprawić czegoś, czego nie masz w swoich rękach. To tak, jakbyś próbował przywrócić do życia wiertarkę, która się już dawno zepsuła i już dawno trafiła do kosza. Już za późno. Śmieciarka odjechała:) Pogódź się z tym.

Jedyne nad czym możesz pracować to chwila obecna, dzień dzisiejszy. Źle Ci? Zmień coś. Popraw swój nastrój. Postaraj się. Daj sobie jak najwięcej z siebie. Tylko teraz masz taką szansę. Za chwilę "dziś" będzie "wczoraj" a z "wczoraj" nic już nie zrobisz.

Było Ci źle "wczoraj"? Nie zmienisz tego, ale nie pozwól, by ta bezradność powstrzymała Cię przed zmianą Twojego "dzisiaj".pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać