poniedziałek, 17 czerwca 2013

To chyba nie działa


Podejrzewam, że większość z nas nachodzą wątpliwości, gdy nie osiągamy w życiu tego, czego pragniemy. "Czy to całe Prawo przyciągania w ogóle działa?" myślimy sobie.

Ja wierzę w mądrość Wszechświata. Czas pokazuje często, że dobrze, że w pewnym momencie, coś się nie stało. Zastanawiam się, ile razy, dzięki temu, że coś nie wyszło, uniknęłam jakiegoś niebezpieczeństwa.
Pomyśl o tym, może Wszechświat w ten sposób chroni Cię przed czymś. To nie musi trwać wiecznie, ale może właśnie w tym czasie jesteś chroniony...

Na majowym Meet PRO w Warszawie, jedna z uczestniczek opowiedziała historię, którą nazywa "bankructwo klienta". Pomimo wszelkich starań, jej firmie nie udało się podpisać niezwykle intratnego kontraktu na prace wykonawcze dla pewnej spółki. Poczucie porażki było wielkie. W końcu byli już tak blisko finalizacji umowy. Po kilku miesiącach okazało się jednak, że owa spółka zbankrutowała z kretesem. Gdyby umowę podpisano i jej firma poszłaby na dno.

Zastanów się chwilę nad tym.

Nie da się przyjmować Prawa przyciągania połowicznie. Jak działa to działa, a jak nie, to jest do bani. Gdy masz do niego całkowite zaufanie, to jesteś spokojny zawsze i zawsze wiesz, że wszystko, co się dzieje, jest dla Ciebie dobre. Moim zdaniem to jest fundamentem świadomego korzystania z tego Prawa.

 (źródło: http://inkspirationalmessages.com)

pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać