czwartek, 13 czerwca 2013

Napełnij się miłością


W Twoim życiu najważniejsza powinnaś być TY jedna. Wiem, że niektórych (może nawet Ciebie) może to szokować i odrzucać, jako przejaw egoizmu wręcz obrzydliwego:) Ale pomyśli w ten sposób tylko ten, kto jeszcze tego nie zrozumiał.

Ty decydujesz o swoim życiu, Ty przyciągasz do niego ludzi i zdarzenia. Ty spędzisz ze sobą każdy dzień, każdą sekundę aż do swojej śmierci. Jeżeli Ty nie będziesz szczęśliwa, Twoje małe dziecko nie będzie szczęśliwe z Tobą, Twój mąż, Twoi bliscy nie będą szczęśliwi z Tobą.

Wiem, że potrzeba czasu, by nauczyć się kochać siebie najbardziej, bo dopiero gdy się tym przepełnimy, nadmiar możemy dawać innym. To jak z jedzeniem. Nie nakarmisz gości, jeżeli w lodówce masz pusto i sama jeszcze nic nie jadłaś.


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać