środa, 13 listopada 2013

Najlepsza wersja Ciebie


Jakoś tak się przyjęło, że życie na pół gwizdka jest ok. Nie zdążysz dokończyć jednej rzeczy, a już zaczynasz następną. Nie zdążysz nacieszyć się jednym prezentem, a już wyczekujesz następnego. Ledwo rozpakowałeś jedne zakupy, a już chcesz jechać po kolejne.
Gdzieś się spieszysz i to jest normalne, bo wśród spieszących się ludzi, jesteś "swojakiem". Jesz trochę zdrowo, ćwiczysz prawie regularnie i kochasz niemal zupełnie.

Olśnienia doznajesz w dniu swoich urodzin, gdy okazuje się, że lat na karku coraz więcej a wyjątkowych wspomnień coraz mniej. Marnuje się Twój potencjał w tym wszystkim, co robisz na pół gwizdka. Przeżywasz swoje życie połowicznie.

I choć nie zmienisz przeszłości, dziś możesz zacząć wszystko od nowa. Stań się najlepszą wersją siebie samego. Bądź taki dla innych, bądź taki dla siebie. Tylko najlepsza wersja Ciebie osiąga najlepsze rezultaty, największą radość, całkowite szczęście. Przeżyj resztę życia, oddychając pełną piersią i wykorzystuj to wszystko, co jest w Tobie niepowtarzalne.(źródło zdjęcia: Zszywka.pl) 

pozytywne myślenie; psychologia pozytywna; endorfiny; endorfina; inspiracje; motywacja; neurolingwistyka; NLP; podświadomość; prawo przyciągania; rozwój osobisty; techniki motywacyjne; motywujące teksty; inspirujące teksty; myśl pozytywni; afirmacja; cytaty; sentencje; złote myśli
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać