piątek, 20 grudnia 2013

Złap robala


Kiedy ostatnio zastanawiałaś się, czym jest dla Ciebie sukces? I nie chodzi mi o to, co media nazywają sukcesem: kupa kasy, sześćdziesiąt centymetrów w pasie i czternaście orgazmów tygodniowo. Pytam, o Twoją prywatną, zupełnie indywidualną wizję sukcesu. Co musiałoby się wydarzyć, żebyś pomyślała, że go osiągnęłaś?

Wyobraź sobie, że budzisz się rano. Masz w życiu to, co chciałaś. A więc gdzie jesteś? Z kim jesteś? Co widzisz dookoła siebie? Jak się czujesz? Co robisz po wstaniu z łóżka?

Zastanów się nad tym przez chwilę. Zadaj sobie powyższe pytania i najlepiej zapisz odpowiedzi - im bardziej precyzyjne, tym lepiej.

Żeby cokolwiek osiągnąć, zdobyć, czy zrobić, musisz wiedzieć dokładnie, co to ma być. Jak bowiem inaczej chcesz odnieść sukces, nie wiedząc, czym on dla Ciebie jest?... Nie złapiesz robaka, jeżeli nie wiesz, jak on ma wyglądać. Możesz uganiać się za nim i szukać go do końca życia, a mimo to nigdy go nie znaleźć. Szkoda czasu. Poznaj swojego "robala" już dziś, a potem... CAP! i już jest Twój! :)


(źródło zdjęcia: Stylowi.pl)


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

3 komentarze:

  1. Czyli mogę jeszcze mocniej wierzyć, że osiągnę to co chcę. Bo doskonale wiem jak ma to wyglądać. :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie tak! Pamiętaj jeszcze tylko, by działać:) Jestem zdania, że samo się nic nie zrobi:) Mocno trzymam za Ciebie kciuki! Koniecznie daj znać, gdy już złapiesz swojego robala!:)

    OdpowiedzUsuń

Może Ci się spodobać