sobota, 28 grudnia 2013

Życzenia


Zbliża się koniec roku. Dla wielu z nas to czas podsumowań i czynienia planów. Jednak u mnie ostatnio coraz bardziej zaciera się granica między "starym", a "nowym". Pierwszy stycznia przestał być wyznacznikiem zmian. Od teraz jest nim siedemnasty styczna, bo to właśnie wtedy ukazał się pierwszy post na tym blogu:)

Z wieloma ważnymi decyzjami nie czekałam na koniec grudnia - podejmowałam je na bieżąco i dziś mogę już cieszyć się ich efektami. Nie robię też postanowień, lecz planuję, bo to gwarantuje mi większą skuteczność moich działań.

Za kilka dni będziemy składać sobie noworoczne życzenia. Usłyszysz wiele o zdrowiu i szczęściu, o pieniądzach i miłości. Ale ja pragnę powiedzieć Ci coś innego... Życzę, byś w nowym roku codziennie pamiętał, że:

- każdy dzień jest idealny na zmiany;
- żaden dzień się nie powtórzy;
- wdzięczność jest potężniejsza od zawiści;
- przyciągasz do siebie wszystko, co jest w harmonii z Twoim stanem ducha;
- Twoje nawyki tworzą Twoją rzeczywistość;
- wszystko, co dajesz, wróci do Ciebie;
- możesz być dla innych inspiracją;
- masz w sobie olbrzymi potencjał;
- tylko Ty jesteś odpowiedzialny za swoje życie;
- możesz być, kim tylko zapragniesz;
- w każdej chwili wszystko może się zmienić na lepsze;
- wszystko jest możliwe!

 (źródło zdjęcia: Stylowi.pl)


pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać