czwartek, 16 stycznia 2014

Poczuj różnicę


Krystian i Weronika mieli problemy zw swoimi osiami czasu. On nie wyobrażał sobie przyszłości bez swojej partnerki, natomiast ona wyobrażała sobie najgorszą wersję przyszłości bez swojego partnera. Oboje włożyli duuużo pracy, by tak się właśnie stało:) Codziennie w swoje głowie powtarzali schemat/wizę/przekonanie (wybierz określenie, które najlepiej do Ciebie przemawia). Praktyka uczyniła z nich mistrzów.

Na szczęście, kiedy jedna dziedzina przestaje być nam potrzebna, możemy wyćwiczyć się w nowej - znacznie korzystniejszej. Wiele osób będzie chciało w tym momencie szukać drogi na skróty, jednak muszę Ci jasno powiedzieć - nie ma takiej drogi. Nadszedł czas, byś zupełnie świadomie przyłożył się do swojego życia. Jeżeli tego nie zaakceptujesz, możesz stracić wiele czasu na masę bezowocnych działań.

Nie zwlekaj więc z wzięciem kartki papieru i zapisaniem swojej nowej wizji przyszłości. Jak będzie wyglądało Twoje życie za tydzień, miesiąc, pół roku? Pamiętaj - zakładasz wszystko, co najlepsze! Wszystko jest możliwe!

Opisz to w czasie teraźniejszym i podaj jak najwięcej szczegółów. Wracaj do tego tekstu. Czytaj go rano, czytaj jadąc autobusem, czytaj przed snem.

Masz jeszcze wątpliwości, jaki w tym sens? Więc pomyśl, jak będziesz się czuł za tydzień, wiedząc, że jesteś porzucony, samotny, niekochany, zdany tylko na siebie? Jak będziesz się zachowywał? Jak będziesz wyglądał? Jak będziesz odnosił się do innych ludzi? A teraz wyobraź sobie, że za tydzień idziesz na obiad z osobami, wśród których czujesz się dobrze. Ma tam być ktoś, kto bardzo Ci się podoba... i Ty też podobasz się jej/jemu. Wczoraj docenił Cię szef i chcesz opowiedzieć o tym swoim znajomym. Jak się czujesz? Jak wyglądasz? Jak zachowasz się w stosunku do innych ludzi?

Pamiętaj - wybór zawsze należy do Ciebie. (źródło zdjęcia: nieznane)


 pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać