czwartek, 27 lutego 2014

Historia Neandertalczyka c.d.


Całe szczęście w dzisiejszych czasach za normalne uznaje się fakt, że osobowość człowieka to tak naprawdę zlepek pomniejszych osobowości. Każda z nich pełni jakąś ważną funkcję, choć niekoniecznie robi to w sposób, który jest korzystny dla pozostałych osobowości.

Jeżeli w niektórych powtarzających się okolicznościach Twoje zachowanie gwałtownie się zmienia, to znaczy, że właśnie "włączyła" Ci się inna osobowość. I choć możesz czuć się w związku z tym nieco zagubiony i przerażony, bądź spokojny - wszystko z Tobą w porządku. Raz jeszcze przeczytaj pierwszy akapit tego posta:)

Proste ćwiczenie, które wykonał Jarek w większości przypadków pozwala odkryć źródło problemu i znaleźć nową reakcję, znacznie dla Ciebie korzystniejszą.

Ja poznałam już kilka swoich osobowości. Choć są totalnie różne, kocham je wszystkie, bo każda z nich dzielnie broni moich interesów:) Odkrywanie alter ego jest naprawdę świetną zabawą. Polecam i Tobie. Gwarantuję - zadziwisz się:)pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli
 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać