sobota, 7 marca 2015

Dzień Kobiet - Women's Day


Dziś Dzień Kobiet - moje ulubione święto w całym roku. Wcale nie Boże Narodzenie czy Wielkanoc, nawet nie moje urodziny lub sylwester, ale to właśnie Dzień Kobiet jest tym, na co czekam, jak dziecko na Wigilię. 

Ósmego marca czuję w powietrzu wyjątkową magię i coś jeszcze... Jedność - jedność ze wszystkimi kobietami tego świata. Czuję jedność z matkami i babciami, mężatkami i singielkami, z artystkami i pracownicami wielkich korporacji. Czuję jedność z kobietami biednymi i bardzo majętnymi, z tymi, których życie układa się dobrze oraz tymi, które aktualnie cierpią. Czuję, że jesteśmy siłą, że jesteśmy tym, przez co Bóg czy Wszechświat (niech każdy nazwie to, jak uważa) wyraża swoje pięno.

Dlatego w tym wyjątkowym dniu życzę Ci, Wspaniała Kobieto, byś pamiętała, że nie jesteś sama, że możesz osiągnąć to, czego pragniesz i o czym marzysz, że świat został stworzony dla Ciebie, i że jesteś prawdziwym cudem - taka, jaka jesteś.

Od kilku tygodni Sylwia - jedna z tych iskierek, które chodzą po świecie i robią coś, by uczynić go wspanialszym - przygotowywała coś specjalnie dla Ciebie. Pięć innych kobiet, w tym ja, zebrałyśmy się razem, by stworzyć coś, co może przypominać Ci o Twojej sile i wspaniałości.
Z radością i dumą zapraszam Cię do oglądania. Polub też facebookowy profil RS KADR czyli "dziecko" Sylwii :) Udostępnij filmik dalej, by każda kobieta, której brak wiary, która cierpi, która potrzebuje słowa otuchy, wiedziała, że nie jest sama!

Dziękuję Sylwii z całego serca, że mogłam być częścią tego pięknego projektu!
pozytywne myślenie, psychologia pozytywna, endorfiny, endorfina, inspiracje, motywacja, neurolingwistyka, NLP, podświadomość, prawo przyciągania, rozwój osobisty, techniki motywacyjne, motywujące teksty, inspirujące teksty, myśl pozytywnie, afirmacja, cytaty, sentencje, złote myśli, medytacja

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Może Ci się spodobać